جای خالی

دیدار

ابنا الشمس

نماهنگ «ابناء الشمس» یکی از آثار فاخری است که با همکاری میان کشورهای مختلف اسلامی ساخته شده است. این نماهنگ با مشارکت و همکاری میان دو مؤسسه فرهنگی ایرانی (ماوا) و لبنانی و روایتی که در 5 کشور اسلامی می‌گذرد، تولید شده است. نماهنگ ابناءالشمس به شخصیت امام خامنه‌ای به عنوان رهبر جریان مقاومت در جهان اسلام و نقش تعیین‌کننده و استراتژیک ایشان در معادلات منطقه‌ای و محور مقاومت و همچنین شکست تروریست‌های داعش می‌پردازد. آهنگ‌سازی این اثر را یکی از آهنگسازان مطرح جهان عرب به نام زیاد پطرس بر عهده داشته است.

کوجه

اثر "کوچه" توسط مرکز آوای انقلاب اسلامی با صدای امیر حسین مدرس و کارگردانی مهدی زنگنه، با محوریت مظلومیت و شهادت حضرت صدیقۀ طاهره (سلام الله علیها)، تهیه و تولید شده است.

علی کوچولو

نماهنگ «علی کوچولو» که با الهام از برنامه کودک خاطره انگیز دهه ۶۰ با همین نام ساخته شده، بر اساس آهنگ ماندگار بابک بیات، با تنظیم محمدصالحبندگار و با صدای ستوده حقانی تولید شده است.
این نماهنگ در پاسداشت فرزندان شهدای مدافع حرم تولید شده و در آستانه سالروز شهادت شهید محسن حججی به علی حججی، فرزند خردسال این شهید تقدیم شد.
 
 
 

رسم عشق

خیرالاحباب

نماهنگ (خیرالاحباب) کار ویژه ی #ماوا برای ایام اربعین 1396 بوده است که به موضوع تشکر زائران اربعین از زحمات بی دریغ موکب داران عراقی پرداخته است. موکب دارانی که از جان و مال و خانواده خود هزینه می کنند تا بهترین میزبانی و پذیرایی را از خیل عظیم زوار اباعبدالله الحسین(ع) در این ایام انجام دهند. "حب" ریشه کلمه احباب است و در زبان عربی جایگاه ویژه ای دارد و اسم کار #خیرالاحباب انتخاب شده است که معنی «بهترین_عزیزان» را می دهد. هفت روز تصویر برداری این نماهنگ به طول انجامیده است و در مکان هایی چون کوفه، روستاهای اطراف خان النص و مسیر پیاده روی زائران یعنی جاده نجف - کربلا تصویربرادری شده است. در پروژه #خیرالاحباب حدود ۳۵ نفر با تخصص ها ی مختلف فعالیت داشتند و کار تصویربرداری و تولید و تدوین آن در روزهای منتهی به اربعین 1396 انجام شده است.

پیاده ها

نماهنگ پیاده ها به مناسبت ایام اربعین و مراسم بزرگ پیاده روی اربعین با صدای رضا صادقی منتشر شد . *** در ادامه متن شعر آهنگ «پیاده ها» را مشاهده می کنید: من خودم یه کاروان حسرتو آهم یکی از نرفته های چشم به راهم دله کنعانی و آواره ای دارم یه فرات اشکه تو عمقه هر نگاهم سکوته بیابونا رو دوست دارم که فقط گریه کنم به اشتیاقت آرزوی هق هقه شبامه یکبار زندگی کنم تو خلوته رواقت زندگی کنم تو خلوته رواقت من از قافله جا مونده کجا گریه کنم چی میشد میونه این پیاده ها گریه کنم تو مسیر تو پا برهنه شم بلکه اینجوری آروم بشم منه از قافله جا مونده کجا گریه کنم چی میشد میونه این پیاده ها گریه کنم خب منم میخوام یه سفر بیام خدمته شما آرام بشم به خدا هیشکی به هیشکی نیست تو دنیا منمو یه دل که تقدیمه نگارم همه دورامو زدم رسیدم اینجا فهمیدم فقط همین یه راهو دارم جالبه هر کی با هر دینی که باشه دل به دریا زده و تو این مسیره مریضه غیر مسلمونم میارن که شفاشو از همین تربت بگیره که شفاشو از همین تربت بگیره من از قافله جا مونده کجا گریه کنم چی میشد میونه این پیاده ها گریه کنم تو مسیر تو پا برهنه شم بلکه اینجوری آروم بشم منه از قافله جا مونده کجا گریه کنم چی میشد میونه این پیاده ها گریه کنم خب منم میخوام یه سفر بیام خدمته شما آرام بشم